Turiu eit nuo kompo, iki...

2011.08.25 Anonimas
  • 295
10
Turiu eit nuo kompo, iki...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5015    
Teip :D
blessed 5155    
Always :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
geras,patvirtino.:)) tik foto pakeitė..:P
Leezash 5420    
Taigi neparodo :D Arba aš kažka čia susipainiojau..
Punceka 5420    
Parodo. Kai esi offline, sukasi ratukas, jog žinutė dar nepristatyta, o kai esi nematomas, nusiunčia ir jokio tokio užrašo nėra. :)
Leezash 5420    
Neparodo, jei tik pats atrašai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
"nematomui" parašai ir parodo, jog žinutę gavo
Milky. 5420    
Nedariau taip dar niekad, ir neketinu to daryt. Jei nebenori toliau šnekėt, surask tinkamesnį pretekstą arba tiesiai šviesiai pasakyk. Kam apgaudinėti, jei tiesa VISADA išaiškėja. Jokio tikslo ar naudos. Tik pačiam vėliau gali būti nemalonu ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5420    
Jobani ti vrot, buvo tokia, gal tik kitais zodziais
Grįžti į viršų