kad mum tokios bedos :D
Turtingas vargšo nesupras
Anonimas
4664
Anonimas
5482
Oilius nebuk lohas :D o geriau pats buk kietas tevas kad tavo sunus ar dukra galetu tavimi didziuotis :)
Anonimas
5503
Noriu KIETU tevu
Anonimas
5504
Noriu turtingų tėvų....
Fanatikeee
5504
:D
Anonimas
5505
gerulis
Anonimas
5506
čia dabar sūnus nusipirks traukinį
Anonimas
5506
ahahaha, sitas geras :D
Anonimas
5506
#4, matos kad alaus negeres :D
Anonimas
5508
Ke ke ke čia tai jėga
Anonimas
5508
:D Šitas vienas iš geriausių, kuriuos esu girdėjus :D
Anonimas
5508
#4 pz, taip ir susižvengiau :D
Anonimas
5508
traukinys ne 20 milijonų kainuoja..
Anonimas
5508
# 4 nuzudei:D:D
Anonimas
5509
Geriausia profesija - ATI ;)
Spartasaurus
5509
#4 lol wtf
Anonimas
5509
#3 Tu esi dauzta kale.
Anonimas
5509
#2 Salto Lietuvisko ALAUS....
bubis12345
5509
ir daug bobu ir daug $ , ko daugiau noret :D
Anonimas
5509
pize kai zjbs but seichu :D
|

