Tvarka kambaryje - Kuo ji didesnė, tuo mažiau įdomių įvykių žmogaus gyvenime

2011.04.17 Inversija
  • 116
13
as, uz, netvarka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5007    
Aha, šitas geras. Nes betvarkėj tieeek daug daiktų senų pamirštų randi, tiek prisiminimų... Tokia jauki aplinka :D O tvarka-viskas žinoma, viskas atsibodę, viskas kaip kariuomenėj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
kartais gyvenime yra geresniu dalyku nei sluostyti dulkes...
Labuka 5551    
NOLIFER'S STRIKES AGIAN
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
bet jei kambaryje netvarka , tai daug laiko praleidi kambaryje, tai labai idomiu dalyku vyksta kambaryje
Nuotraukos nėra
Inversija 5551    
Idėja tokia, kad kai žmogaus gyvenime vyksta kažkoks įdomus verdantis etapas, laiko tvarkymuisi nelabai lieka :)
anonimas 5551    
#5 demotyvacija.lt maike :O im there dude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
tvarka kambaryje - nerasi idomiu ir jau uzmirstu dalyku :D
Nuotraukos nėra
dit 5551    
be betvarkės tvarkos skonio nepajausi
CRONUS 5552    
Nesigaudantiems kas čia vyksta: www.demotyvacija.lt/straipsnis/Demotyvuok-betvarke-8
shawtyyMANE 5552    
#1+ :D.
Teenagor 5552    
yea so?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Not bad, jei zmogaus gyvenimas yra tupejimas kambaryje tai aisku, kad maziau 'idomiu' ivykiu ivyksta
Spameris 5552    
Atėjo pavasario tvarkymosi metas, tai visi apie netvarką demotyvacijas kuria, matyt tėvai liepė urvą išsikuopt.
Grįžti į viršų