Aha, šitas geras. Nes betvarkėj tieeek daug daiktų senų pamirštų randi, tiek prisiminimų... Tokia jauki aplinka :D O tvarka-viskas žinoma, viskas atsibodę, viskas kaip kariuomenėj.
Tvarka kambaryje - Kuo ji didesnė, tuo mažiau įdomių įvykių žmogaus gyvenime
Anonimas
5007
Anonimas
5548
kartais gyvenime yra geresniu dalyku nei sluostyti dulkes...
Labuka
5551
NOLIFER'S STRIKES AGIAN
Anonimas
5551
bet jei kambaryje netvarka , tai daug laiko praleidi kambaryje, tai labai idomiu dalyku vyksta kambaryje
anonimas
5551
#5 demotyvacija.lt maike :O im there dude :D
Anonimas
5551
tvarka kambaryje - nerasi idomiu ir jau uzmirstu dalyku :D
dit
5551
be betvarkės tvarkos skonio nepajausi
CRONUS
5552
Nesigaudantiems kas čia vyksta: www.demotyvacija.lt/straipsnis/Demotyvuok-betvarke-8
shawtyyMANE
5552
#1+ :D.
Teenagor
5552
yea so?
Anonimas
5552
Not bad, jei zmogaus gyvenimas yra tupejimas kambaryje tai aisku, kad maziau 'idomiu' ivykiu ivyksta
Spameris
5552
Atėjo pavasario tvarkymosi metas, tai visi apie netvarką demotyvacijas kuria, matyt tėvai liepė urvą išsikuopt.
|

