Aha, šitas geras. Nes betvarkėj tieeek daug daiktų senų pamirštų randi, tiek prisiminimų... Tokia jauki aplinka :D O tvarka-viskas žinoma, viskas atsibodę, viskas kaip kariuomenėj.
Tvarka kambaryje - Kuo ji didesnė, tuo mažiau įdomių įvykių žmogaus gyvenime
Anonimas
5002
Anonimas
5543
kartais gyvenime yra geresniu dalyku nei sluostyti dulkes...
Labuka
5545
NOLIFER'S STRIKES AGIAN
Anonimas
5545
bet jei kambaryje netvarka , tai daug laiko praleidi kambaryje, tai labai idomiu dalyku vyksta kambaryje
anonimas
5546
#5 demotyvacija.lt maike :O im there dude :D
Anonimas
5546
tvarka kambaryje - nerasi idomiu ir jau uzmirstu dalyku :D
dit
5546
be betvarkės tvarkos skonio nepajausi
CRONUS
5546
Nesigaudantiems kas čia vyksta: www.demotyvacija.lt/straipsnis/Demotyvuok-betvarke-8
shawtyyMANE
5546
#1+ :D.
Teenagor
5546
yea so?
Anonimas
5546
Not bad, jei zmogaus gyvenimas yra tupejimas kambaryje tai aisku, kad maziau 'idomiu' ivykiu ivyksta
Spameris
5546
Atėjo pavasario tvarkymosi metas, tai visi apie netvarką demotyvacijas kuria, matyt tėvai liepė urvą išsikuopt.
|

