As ir tokias pacias turiu ausines kolonkes klavetura ir pele:D
Tvarkingas stalas - Turėjau įamžinti šią akimirką, nes neįsivaizduoju, kada vėl ją patirsiu
Rrrugyte
5445
Anonimas
5610
dejau kas ant to stalo ir ar jus turity tokias kaloneles ar ne beprociai cia kaip su ta demo kur pana laiko uzrasa ir kalbama apie meile o tie pistprociai apie nagus jos sneka eikit su delnu pasikalbet gal palengves.
Anonimas
5631
stalas geras pele gera padelis geras kolonkes kaip mano lempa irgi kalvetura zjbz widowsai tokie patys ....
Anonimas
5635
kaip mano klava ir koloneles :D
Anonimas
5637
Ausines geros :)
Anonimas
5638
vakar pas mane taip buvo. šiandien jau nebe :D.
Edvardukou
5639
cia tipo achuel, kad bardake gyvenat?:D
Anonimas
5639
perskaites daugeli komentaru supratau, kad daugelis pirko logitech akciines kolonkes is topo centro ;D nes mano tokios pat ;D
Anonimas
5640
geros kolonkes. :D nes mano tokios pat B-) :D
Anonimas
5640
Kaip tik snd stala susitvarkiau :D
Anonimas
5640
forever alone
Anonimas
5640
Mano kalonkes :D
Anonimas
5641
Pas mane stalas tvarkingas ;p
Anonimas
5641
pz galvoju mano stalas :D
robin
5641
tai ka tu nevala?
Anonimas
5642
Ten toliau, nu tas geltonas toks... Negi ten vybrikas?? :D
Anonimas
5642
5:1? pas mane tas pats
Prodiger
5642
ocb ocb : ) pas mane tas pats būna
Anonimas
5642
Ten prie pc kartais ne OCB Poperelei? :)
Anonimas
5642
visad jis pas mane netvarkingas :D
Anonimas
5642
Su tokiom demotyvacijom tai kazinau. Ir dar kiek likana. Toks vaizdas, kad puse zmoniu nevalos ir jau taip sunku susitvarkyt bent jau stala.
Anonimas
5642
cha cha chaaa o pas mane jis visada tvarkingas!
Anonimas
5642
pas mane tokia pat klaviatura, ausines ir kolonkes:D
Anonimas
5643
Nei, jis Tavrkingas nei ka;D
Anonimas
5643
Mano kalonkes lygiai tokios pat Logitech x-230. ;D
Anonimas
5643
Tai kad jis net netvarkingas -.-
Anonimas
5643
o mano klava ir ausines tokios pat :P
Anonimas
5643
cia tvarkingas stalas? Ten toliau jovalo pilna
Anonimas
5643
#1, keista, kad, ko gero, pats jau nebūdamas mokinukas, nesupranti, kad tai yra veikiau gyvenimiškas bajeris. Mokinukų užsipult visai nebūtina. Kitokiu atveju paskaičius anektodus apie kaimynus, komandiruotes ir Petriuką būtų galima pasakyt "kodėl tie suaugusieji mano, kad neištikimybė taip kieta?..."
Anonimas
5643
pas mane cia dar skaitytus netvarkingas ; DD
Anonimas
5643
#3 :D:D:D
Anonimas
5643
O viskas, ką nuėmei nuo stalo, guli kitam kambario gale ant lovos? :D
Anonimas
5643
kas per geltonas dildo? :D
Anonimas
5643
kas ten per geltonas dildo stovi? :D
Anonimas
5643
#4 ze rimtai ;D
Anonimas
5643
mano kolonkes ir klaviatura tokios pačios ;D
Anonimas
5643
Mano stalas turi silpnybe - jis labai netvarkingas
Anonimas
5643
Silpnybes..... atsigauk :)
Anonimas
5643
Iamzinti, o ne girtis, koks netvarkingas esi. Ir kodel mokinukai mano kad silpnybes yra labai kieta?
|

