TVOROS APŠVIETIMAS - Įsijungia su dešrele, išsijungia su kaliošu

2010.05.29 Yara
  • 403
48
tvora,apsvietimas,desrele,naktis,katinai







RYBA 5727    
#43 nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
43 ZUDAI :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#43 :D:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
ČIUPAKABROS :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
kad ten tas pats katinas :D kaip apuokas sedi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#36 net ne nebesvaik. nežinojai kad čia nuo blykstės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#10 :D tikrinai jau ar su kiaušais ar be?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
:D geras :D prajuokino :D
Akvile 5808    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5819    
nu taip ryskiai neziba bsk patobulinta,bet ideja gera :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
photoshopas bet geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
tas gers
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Prajuokino;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Nu gal nereik to kalioso???!!!!! Tokie mieli!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
NESAMONE BLLEM
Nuotraukos nėra
realreptile 5864    
Kad fotoshopas tai aisku, nes kates identiskos, tik dydis skiriasi, bet esme neesme su kuo padaryta, mintis visvien aiski
Prodiger 5865    
#25 čia ne apie akis šnekam, gyvūnų mylėtojau
Veee 5865    
⎝⏠⏝⏠⎠
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Turbūt jūs niekada nematėte tokių gyvūnų kaip katės naktį? Tai dar nufotkinkite su blykstė, tai savo fotoaparatą vadinsite photoshopu :) Aš kai fotkinau buvo tokios pat akys tik mažiau švytėjo, o su savo tuo "photoshopas" norite atrodyt protingesni ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
unreal ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Kad fotošopas tai taip, bet ne tai svarbiausia. Šitas geras :D
Prodiger 5867    
gerai, vartosim kitą išsireiškimą. "Nuotrauka yra fake and gay", tinka? :))
OoS 5867    
Reiktų uždėt filtrą nuo žodžio "photoshopas" ar kažką panašaus... Užknisot jau su tais savo šūdinais komentarais apie fotošopą :)
Prodiger 5867    
photoshopas :)) vidurinis stovi ant kažko, kiti du ore skraido ir pažiūrėkit kokie jie panašūs :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Čia rimtai su fotošopu, nes tie katinai tik dydžiu skiriasi, o ir akys kai nufotkini šiek tiek ne tokios gaunasi, bet šiaip tai jėga. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
#17 nespank. taip ir atrodo tos akys tamsoj su fotiku nufotkintos. nemažai tokių fotkių pati turiu su savo šuniu. demotyvacijai duodu +5 :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Čia man rods fotošopas, tačiau vis vien gerai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
uzskaitau:D
SmiLeZ 5868    
lbj fainas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
va cia tai geras prikolas :D
Veyron 5868    
geras šitas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
gera demotyvacija, užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
:D šitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
joa, cia seip tik viena kate
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
kates galejo but skirtingos nu bet px :d gera mintis :D
Melly. 5869    
Prikolnai.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
juokinga :))))
cloudmaker 5869    
liuks :D
Gusta-Fang 5869    
;D koks geras;D
Hug 5869    
Pralinksmino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Semo Fisherio kates ;D
-Viktorija- 5869    
Prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
:D
Grįžti į viršų