Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TWILIGHT - Istorija apie merginos pasirinkimą tarp zoofilijos ir nekrofilijos
Šis filmas yra didžiausia mano matyta komedija,.citata iš filmo" mes esame vegetarai,negeriame žmonių kraujo",..:D Tik šiame filme toks procesas kaip gerti "čiulpt" gyvūnus vadinama vegetarizmu,.:D
Anonimas
4853
vampyru
Anonimas
4853
aisku yra, dafygne slavu mitologijoj ypac.
Anonimas
5740
nesamone...
Anonimas
5798
man filmas patiko . vat aš irgi nesu klykianti gerbėja , tiesiog fainas filmas ir viskas . Bet demotivacija išties puiki +5 ;D
Anonimas
5811
žvaira ta merga. :D O bernai kaip beždžionės
Anonimas
5813
Geda pripazinti, kad patinka. Nu cia tai pize.. prajuokino gerai. Dekui. Filmas mergaitems kamuojamoms pirmuju menesiniu.
Anonimas
5813
čia VytautuiLDK, vampyrizmo mitologijos nėra, vampyrus sukūrė Bremas SToukeris parašydamas Drakulą... :P
Stumiam ant twilighto dėl to kad ši vadinama "saga" griauna visą vampyrizmo mitologiją...
> Taip, demotyvatorius taiklus, bet tikrai jau ne kartą matytas internete...
Aš priklausau prie tų kam Twiligtas patiko :)
Loginiu požiūriu demotyvacija taikli :D irgi patiko :D +5
Anonimas
5838
Man patinka Twilight saga, bet šitas tai prajuokino :D
Anonimas
5841
Nors man ir patinka Twilight saga, bet 5/5 :D
Anonimas
5845
:D uzskaitau :D
Anonimas
5848
Aš tai nesuprantu ko jus varot ant to filmo?? Aš nesu nei išprotėjus gerbėja nei varyt ant jo negaliu, nes visai geras filmas. Dėl ko visiem taip nepatinka? Kažkaip manau, kad daug kam patinka, bet kai kuriems tiesiog gėda prisipažint kad patinka ;D ko čia gėdytis? ;D
Anonimas
5851
Prajuokino
Anonimas
5866
patiko +5 ;D
Anonimas
5868
Nebeverkit twiligto zombiai
Anonimas
5868
;D va cia puikiai
Anonimas
5870
nesamone, geras lb filmas ;)
Anonimas
5874
stumia;D
Anonimas
5879
''Ziauriai geri filmai'' LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
> Taip, demotyvatorius taiklus, bet tikrai jau ne kartą matytas internete...
Loginiu požiūriu demotyvacija taikli :D irgi patiko :D +5
+1
Begalo myliu Twilight sagą, bet ši frazė pralinksmino. :D