#10 :D :D :D
Unikalumas - vien dėl to, kad tu unikalus, nereiškia, kad esi naudingas
Gusta-Fang
5811
Anonimas
5827
#10 Kas tiesa, tas ne melas :D
Anonimas
5828
gumbas, čia tai prajuokinai ;D užvarei gerai ant savo žmonelės :))
Modestas.
5828
man tai nlb
Anonimas
5828
labai geras sitas :D
Anonimas
5828
Pritariu šitai minčiai . Mano žmona irgi unikali ir niekam tikusi.
Anonimas
5828
Tai bent jau komentaruose parasyk ,kad isverstas.
Anonimas
5828
Jei esi unikalus , vadinasi esi nenaudingas sistemai
Anonimas
5828
debile
Anonimas
5828
Sitas jau buvo debile
Buddy_Aces
5828
#3 tai kam sitai zemeliai tave nesiot jai is taves naudos nera? kam tau ta gyvybe suteikta? siaip dura stumt?
Anonimas
5828
#3 Nori tu to ar ne vistiek kažkuria prasme esi naudingas.
Anonimas
5829
O ar reikia būti naudingu? :) Nauda kitiems, oi blemba, koks laimėjimas...
Anonimas
5829
buvo jau šita demo bent kelius kartus berots...
Anonimas
5829
Va atkirtis visiem tiem kurie nori buti unikalus, pankai ir kiti panasaus likimo zmones..^^
|

