Už kvailumą susimokama - Anksčiau ar vėliau

2011.04.07 Punceka
  • 188
73
Už kvailumą susimokama







Nuotraukos nėra
Anonimas 4803    
nu nx slykstynes bl
Smiler 5208    
FU .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5284    
pati turiu toki auskara ir viskas ok :)
Sylon 5395    
grazu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
WATAFACKKKK?!?!
Fanatikeee 5480    
fuj, čia ta agnė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Fuuujj. ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
toks pats koks ir auskarus dedas :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
koks turi but debilas/e kad tokias nesamones i ausis detum..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
nice :D
Inge 5553    
Prausti reik :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
#44 cia ne sasas, o uzpuliavus ausis ir totaliai nevalyta, kai nori uzsigydyt ausis taip tikrai neatrodo, jei normaliai pleteis ir isvis turi bent kiek smegenu
Nuotraukos nėra
Hysteric.Fairy. 5555    
#58, jei jau komentuoji, tai ir komentuok žmonių kalba, o ne galvok kaip greičiau komentarą parašius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Slykstu ...;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#44 seip pritari utua amn rigi atrodfo kad cia gydosi tiesigo tik is primso nuotraukos nelabia panasu i gydymasi. Ten ja utikrai atrodo i uzpulaivima
Monakiux 5558    
Fee.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Kad čia ne paparastas auskaras. Jei būtų normalus, nebūtų toks uždegimas, ir nžn su kuo jai tą skylę padarė. :D Todėl taip ir gavosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Pz ce kvailumas tame kad zmogus apsileides. Kazinau gal subine krapstydawos, o poto ausi ciupinedawo ir isimete uzdegimas ;D Turejau tuos tunelius ir gan nemazus o db uzsigydziau ir net nesimato .... Ir tegu ce kazkas nesvaigsta, kad issieme nes norejo uzsigydit ir taip supuliawo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
wtf kas per idiot ta dare? :ooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
durnizmas....kam save izvis reik bjauroti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
fųųųų!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
žėst... ;xxxxxxxxxx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Mmmm, uzsinorejau pusrytuku .. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
o tas/ta nuotraukose kvailas/kvaila, nes nemoka prižiūrėt normaliai. :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Ewwww ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
faaaaaaakkkk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
pritariu #44
bet siaip tai nieko naujo nepasake, visi daro klaidu, klysti zmogiska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
atsigaukit nx! Ne paciame paveikslelije esme, kalbama ne apie auskarus o apie tai, kad uz kvailuma susimokam anksciau ar veliau. Koky jus lauciai! Beto pritariu #44
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Čia yra šašas žmonės. Tas žmogus tiesiog nebenorėjo tunelio ir leido užgyti bet sunkiai gyja tokie dalykai dėl to taip ir atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
kaip noris nudraskyt (mm) ;D
Stailey 5559    
#39 Šjp tai skaičiuot aš moku, bet pagal tawo parašymą " turiu 2 tunelius ir dar 3 darysiuos" gali būt dar TRIS darysiuos arba dar TREČIĄ darysiuos. Taigi atsigauk..
pelislovas 5559    
einu pavalgyt !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
kokiam durnam zmogui reikia but kad kaip uzpuliuoja tieisog dizifinkuotu zaizda. o cia px paliko tai ir uzpuvo.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
35# jei nemoki skaiciuoti, pats metas ismokti. 3 isviso.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#1 Cia yra 3 skirtingos ausys, bet jose parodyta kas būna kaip nepriziūri ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#30 Duok ir man blynu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
FFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJ
Stailey 5559    
#34 Typo 5 ant vienos ausies?? OMG. Man ir vienas šlykščiai atrodo.
Nu bet čia skonio reikalas : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
as pati turiu 2 tunelius ir dar 3 darysiuos. jau 2 metus turiu ir nieko panasaus nebuvo nutike. dariausi pati,nebuviau jokiame salone. cia kogero oda alergiska tai medziagai ar tiesiog kaip sakot zmogus visiskai nepriziurejo tos ausies, ciupinejo ta tuneli betkada ir neplautom rankom ar pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
tai cia ir nuo paprasto auskaro tas pats gali but. visi durni kurie veriasi auskarus? tau gal pencininkas koks kad tokias demo kuri?
Demoxz 5559    
#30 Duok blynų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#30 as irgi valgiau. su kuo valgei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
.... blynus valgiau.. ACIU DEMOTYVATORIUI -_-
Nuotraukos nėra
vateipva 5559    
nu tai krc jei prasiplete skyle ir nenesiojo auskaro, tai taip ir atsitiko, nu ir dar nepriziurejo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
man atrodo, kad gal cia drastiskai bandyta daryt viska, tiesiog vos ne plesyta ta ausis, o ne pamazu didinti tuneliai. aisku, gal ir prieziuros nebuvo. cia be prieziuros tai ir nuo paprastu auskaru tookios pasekmes buna, kad ojojoj...
emiemi2 5559    
Tokie dalykai ne juokai. Jeigu jau prasiveri auskarą, tai ir prižiūrėk jį, o jeigu nesirūpinsi ir leisi jam ramiai pūti tavo ausyje, tai ir pasekmės kokios. Man tai yra visai gražu ir tikrai taip nebūtų atsitikę, jeigu kiekvieną vakarą nepagailėtume savo brangių 5 minučių ir prasivalytume su specialiomis priemonėmis :D
GhBlar 5559    
Zoom in!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
fu slykstu ://
Labuka 5559    
pasidaraiu ir kažkodėl nėra tokių prikolų. na kiekvieno oda skirtingai reguoja ir kažkodėl nepasigailėjau, kad turiu. ;)
(50-73)
Grįžti į viršų