Už pacanus, - tu taip pasiaukotum?

2011.04.06 Successful
  • 33
12
pacanai,aukojimasis



Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Kelia nx! (prieki nieko nera :D) ZA PACANY
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
O kad visi ruskiai lietuvos supyko, kad nemoka pacany pasakyti :D Lietuviskai patys ismokit pradzioi normaliai kalbet, po to balsa kelkit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
za pacany tj kiek neklystu reikstu po pacanu:D bet vistiek gerai dribo:D px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
neidomu
pelislovas 5556    
ZA DVIRATIS, peliukai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#5
isvis geriau nekalba zmones kitom kalbom, jei nemoka puikiai, ane?
Karollis 5556    
Za pacany!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
pirma rusu geriau ismoktu priesh sakydami :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Zymės:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
negeras
Teenagor 5557    
deje bet :)
sima48 5557    
Geras :D
Grįžti į viršų