man ir taip buvo:D
Užėjau į google - Pažaidžiau. Pamiršau ko norėjau ieškoti..
Anonimas
4769
Anonimas
4896
Tas geras geras ilgai losiau :D Man ir tas pats buvo :P
Anonimas
4910
Kodėl jūs žmonės tokie pikti visą laiką? Viskas blogai, demotyvacijos prastos, tai sukurkite genialias, nes čia didžioji dalis lankytojų net nežino ką ta "demotyvacija" reiškia. Ši demotyvacija puikiai atspindi žodžio reikšmę. Ir nebūkit tokie kompleksuoti kalbėdami apie žaidimus. Žaidimams amžiaus ribos nėra.
Emma11956
4910
#7 Ir tave įtraukia žaidimas kuriame reikia važinėti ir valyti kažkokią liniją?
Emma11956
4910
Kiek tau metų, kad tave šitaip įtraukia tokie žaidimai?
Anonimas
4910
Ai žodžiu ir demotyvacija, nekokia... Gal koks Pakistanietis ją sukūrė
Anonimas
4910
#3 kraudamas ant "vaikų" pats protingesnis netapsi, o kaip matau, tau to labai reiktų ;)))
Anonimas
4910
Eik paverk kitur, kam man registruotis, jei as ateinu tik karta i diena paiziet ir pakraut ant tokiu vaiku kaip tu :)
Anonimas
4910
tipo jeigu moderatoriaus demo, tai iskart turi buti pirmam puslapi. Vaikas paskutinis
|

