„Užkasėm kūną, ką toliau?“ - Nepasimesk po tokios sms, tiesiog apkarpyk ereliam sparnus.

2012.04.12 Anonimas
  • 34
11
pussies, messed, with, the, wrong, gang







Nuotraukos nėra
Anonimas 5120    
Povilas baranauskas, slepkis zajavini, gasdina su mentais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5186    
#9 koks tava reikals, slėpkis nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5189    
#8 O tu nesupranti, kad bajeriu į bajerį atsakėm? Nei čia kas ruošės į tą policiją eit, nei ką :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5189    
Bajerių nebesuprantat, nemokat pasijuokt?
Nepasimesk, gavęs juokingą sms - tokia demo?
Nebejuokaukit.
Patys ereliai - vaikus už sms gąsdina policijom.
Juokinga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
ligu telefono nr registruojamas ant vardo ir pawardes,apduxini ir ismeti kortele ;D bet aisq korteles gaila...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
seip jai pas ji abomentinis arba geras smartas tai lengvai pagal numeri surastu, nes uz tokius prikolus yra bauda, kaip ir tokie kaip - padejau bomba seime ar pan, tai kad nenuostabu kad apsisiko is baimes ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
tipo kietas tu? nuxuja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
Kai myžnius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
ligu telefono nr registruojamas ant vardo ir pawardes,apduxini ir ismeti kortele ;D bet aisq korteles gaila...
dewaperang 5190    
viršuje telefono nr matosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
Kaaaai žiauriai! ;D
Grįžti į viršų