Vietoj kvailu demotyvaciju paklausom gero garso -> www.oldschool.lt
Užknisantis jausmas, - kai žinai, kad turėjai galimybę, bet ja nepasinaudojai.
Anonimas
5395
Blackrose166
5397
Žinau tą jausmą. Po to pradedi mąstyti: "kaip būtų gerai, jei būčiau pasinaudojusi ta galimybe..."
Anonimas
5401
ciulpiat jus man bybi;-)
Rocknroll
5402
taip o dar labiau uzknisa kaip pabandai ir lieki kvailiu nieko nepeses
Anonimas
5402
#2 del to ir yra tiek daug kvailiu kurie skaito demonyvacijas ir komentuoja...ir dar didesniu kurie komentuoja komentatorius...bet sorry lb nera ka veikt
Anonimas
5402
nei cia suprasit nei labai norit...
Anonimas
5402
Tik kvailiai gyvena prisiminais ir neišnaudotomis galimybėmis.
Anonimas
5402
Nu kžn na jo užnkisantis Bet mane dar labiau užknisa kai žinau kad galimybių turėjau daug ir neiviena iš jų nepasinaudojau ? :D
|

