Užtat ne pesčiom - ir su vėjeliu

2014.12.12 geraz
  • 9
3
vejelis,vaziuoti






Nuotraukos nėra
Anonimas 4214    
Jauciu kad cia mafijos pakabintas ir kankintas zmogus, tad nematau nieko juokingo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4214    
tokios demo patvirtintos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4216    
Ir dar su kokiu gaiviu"vėjeliu"! :D
Grįžti į viršų