Va tau ir zujkutis

2010.10.25 Anonimas
  • 318
52
Va tau ir zujkutis







kamilute 5710    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
kazkaip matytas chatas pries kelis metus... ;D
Justytiukas 5719    
Nekreipkit demesio i laika. Kai nekrepsit tada bent pazvengsit .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Krutas bajeris :D
Fusion 5722    
Eina nx, prieš kelis metus į cha.lt įmečiau, dar dabar vaiduoklis persekioja :D.
BlackCat 5723    
nu joo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Man irgi taip buna,kad laikas atsisuka atgal.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
#43 tau taip nera buve? pabandyk kai sneki su zmogum skypej atsukti kompe laika, pamatysi tavo apskutinis irasas irgi bus atsisukes. Kartais man taip automastiskai buna laiaks bisk atsisuka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Kokss skrirtumas kada issiusta, svarbi mintis cia o ne laikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
po 23:05:59 laikas kazkaip atgal pradejo eit ir vel pasidare 23:04:33 :D matosi, kad biski su paint'u arba photoshop'u paredaguota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Jo senas labiau patiko..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
aaa senas geras skaipas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
#24 Idiote, o protingiausios mintys pries simta ar simtus metu pasakytos... Tai ka, zmonija atsilikus vien nuo to, kad kartoja ar cituoja jas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
#32 Todel, kad aoie tokias kaip tu cia ir eina kalba... Jus niekada nieko nepagaunat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
nuuuu, nepaisant kad "paslaptis ;p" isiusta ne labai laiku, juokinga ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
neblogas neblogas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
;D
Nuotraukos nėra
ciucia 5723    
Wtf kodel tas paslaptis issiustas anksciau nei jos klausimas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#32 Tu ziurke, kale nx. Uostyk zebrute. geras prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#32 taip, tu durna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
as gal ir durna, bet prikolo tai nematau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
gerulis . ;D
acme 5724    
#27 Epic :D
chelseafc 5724    
#27 rimtaij ;D
Nuotraukos nėra
sstarchat 5724    
#27 Gerai pastebejai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Kazkodel paskutinej zinutej laikas nesueina.. :P
Nuotraukos nėra
samoskys 5724    
lblblblb senas
Rocknroll 5724    
Geriau nepavadinsi :) lol:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
sitas baeris jau 3 klasej kai mokiaus buvo, atsilikeliai jus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Is kitos puses komplimentas ... :)
honey 5724    
Esmė tai gera.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#7

Kartais būna susiknisa skype..tai turbūt tas kartas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#19 Tu skypo neturi ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Ginčyjaties dėl laiko, o ar užvardint iš vis įmanoma?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
nuo cha.lt nuripino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
sitas geras. :D
Agnyt 5724    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
omg, koks žiaurus:D
Nuotraukos nėra
emuemu 5724    
kalbanti šikna:D nu naxui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Su laiku tai cia taip buna kai uzlagina. Bet, kad du ciuvai cia bazarina tai xz.
Wiik 5724    
senas kaip gyvenimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
xD
gretagreat28 5724    
Nu nafig (rofl) :D
ega 5724    
XD kalbanti sikna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#6 kaip tai gerai? pirma žinutė tarkim ten 23:05, o paskutinė 23:04...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#1 siaip laikas eina gerai, tik paskutine zinute is oro, ta prasme kad jos laikas tik neatitinka :D
sirdys 5724    
nuo cha lt nukopinta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
:D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
Truputį sufail'inta su ta žinute, bet šiaip nebloga idėja. ;D
(50-52)
Grįžti į viršų