Kažkodėl jaučiuosi labiau bernas xD
Vaikinai - Patys paprasčiausi sutvėrimai
Anonimas
4868
Emma11956
4993
Tai aš tipo prisiskiriu prie bernų dėl to, kad mieliau renkuosi patogesnę ir talpesnę kuprinę nei milijonus nepatogių rankinių krepšių ir panašių nesąmonių kur niekas netelpa ir dar nepatogu nešiotis? Nu jūsų ir logika...
Anonimas
5123
#15 O kas negerai? Aš visada į parduotuvę vaikštau su kuprine, patogiau nešti plastmasinius butelius
Anonimas
5127
Cystai ! :D
Spartasaurus
5195
kur Kaune papludimys ? :D
Anonimas
5197
Tai tik dar vienas irodymas, kad vaikinai taupesni uz merginas :))
Anonimas
5197
yra, puse draugiu dali islaidu skiria vyram islaikyt, nes tie nieko nevekia.
hyperpacas
5197
#18 ar yra kitokiu?
Anonimas
5198
#16 tai tik tokie kaip tu ir gali susirast tokias, kurios "draugauja" tik uz pinigus :D
Anonimas
5198
cia mergos duxes ne bahurai paprasti
hyperpacas
5198
#14 tai kai ant tokiu kaip tu dvi algos per menesi iseina is kur mes turesim;(
Anonimas
5199
i parduotuve su kuprine? :D neteko tokiu sposu matyt.
Anonimas
5199
ka darysi, patys kalti, kad pinigu uztenka tik ant vienos Nike ar Adidas kuprines.
Anonimas
5199
Pasirodo as bx :D
Anonimas
5199
ZJBS as bernas ir bernai kieciausi
Anonimas
5199
nuo sios demotyvacijos as bernas, cool :D
Anonimas
5199
tai as beveik mergina :D tusas-nk,papludimys-sportinis krepsys,parduotuve-maisas,mokykla-kuprine,atostogos-krepsys,kelione-krepsys :P
Anonimas
5199
nemegstu nike
Anonimas
5199
'nereikia' :D
Anonimas
5199
Nuo kada tusams nereikia kuprines? O kur gerimus nesite? Man ant ranku netilps...
hyperpacas
5199
#5 ir tu cool?
Anonimas
5199
tai as tada bx? xD
hyperpacas
5199
#3 cOOl
Anonimas
5199
as kaip bx ;D
hyperpacas
5199
jo eina jos visos iskyrus viena:D
Anonimas
5199
aisku, eina jos nx
|

