XYETA
Vaikinas neturi būti gražus. - Gražūs turėtų būti jo veiksmai.
Anonimas
5174
winston
5209
coliuke visvien tu to vaikino neturėsi, koks tau skirtumas. Eik kačių aštuonias pirkt
XciclonX
5210
Neturi, tik kažkodėl visos žiūri į išvaizdą ir piniginės storį, o jei dar kokia prabangesnę mašiną turi, tai išviso gerai ir gana čia skiesti, neva merginom vaikino vidus rūpi.
Anonimas
5210
neturi, bet pageidautina :D
Anonimas
5210
gerai butu, jai tai butu tiesa
hyperpacas
5210
visdelto patvirtino...
|

