#17 Jo, vasara, karsta, todel su saliku ir vaiksto.
Vaikine, - nedaryk iš savęs putytės...
Anonimas
5000
Anonimas
5104
kurioj vietoj jus ta gejiskuma matot? Zmogus su marskineliais,sortais(juk vasara karsta),sporbaciai, stilingas salikas, tasyte(kad nereiktu pirkt plastikiniu vienkartiniu maiseliu). Kur beda? Jei zmogus ir stilingas, ir galvoja apie ekologija-tai jau nurasomas kaip antrarusis? Tokiu su sortais, ir stilingais apdarais pilnos Svedijos gatves ir visi sypsos, ir laimingi, ir ne visi tokie vaikinai gejai, dauguma tokiu ir vaiku, ir seimas turi.
Drambliukas
5205
kokie forsai nx, Tikri Vyrai turi Solidu/Klasikini stiliu!
Anonimas
5206
pidryla.
Anonimas
5209
PYYYDEEEERAAASTAS. TIKRI VYRAI ARMIJOJ!!!!!
Anonimas
5209
#8 na taip, bet ne visi skiria ir sliundras nuo moteru.
Anonimas
5209
treninginiai slykstukai didziausi
Anonimas
5209
#10 ++
Anonimas
5210
#9 Tai atitinkama ir tu, jei tau su treninginiu negeda :D
Anonimas
5210
#1 - jei reiktu rinktis tarp forso ir šito "vyro", rinkčiausi treninginį, nors būtu negėda kartu gatve praeit.
Anonimas
5210
#7 jei tau atrodo toks įvaizdis pažėjus į jį nevadinasi, kad visiems kitiems tai atrodo.
Anonimas
5210
#3 jeigu ivaizdis kaip p*****, tai ir p*****
Anonimas
5210
istraukt marskinelius, nuimt salika, padaryt kita sukuosena ir atrodys normaliai
Anonimas
5210
numestu tase normalei atrodytu, zymej geriau negu lietuvos marozai, abibasai ir nuke nebemadoj, plikos galvos fu nahujj.
Anonimas
5210
siamo pedziai
Anonimas
5210
Gėda tam kas sukūrė demotyvacija tokia....Jei vaikinas gražus nevadinasi, kad jis p*****
Anonimas
5210
asmeniškai man tas vaikinas atrodo patrauklus ir mielas :)
Anonimas
5210
Numetus tašę normaliai atrodytu...ką jūs norit, kad Lietuvoje liktu tik forsai ir panašiai.,(paskui verksit kaip visada) taip čia nieko gero nebeliko.
|

