Vaikystė - Neverk, kad praėjo.. Senatvėje vėl suvaikėsi

2010.03.21 Ramus
  • 192
12
Vaikystė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
turejo but : neverk, kad baigesi vaikyste, ateis senatve - suvaikesi ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
pedai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Chzarija tu rimtai trenkta...
chzarija 5885    
xD
chzarija 5885    
kokia kepuryte
chzarija 5885    
kokios ausytes
chzarija 5885    
koks kaspinas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
koks kaklaraistis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
O gaila kad photoshop.. Būtų smagu pamatyt mieste tokių žmonių:-)
Luckey 5934    
Kaklaraištis tai labai tikroviškai atrodo. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
photoshop :)
Grįžti į viršų