Man teta šitą rodė kažkada xD tik kad rusiškai užrašyta buvo xD
Vaikystė - Viskas buvo taip paprasta, o mes buvom tokie naivūs...
Anonimas
4867
Anonimas
5207
#6 ohoohooo:D
Anonimas
5678
#6 XD
Anonimas
5678
vyrgaudas :D
Anonimas
5678
#6 omg
Anonimas
5678
Manau kad si demotyvacija suzadina jausmus as net pradejau save liesti.
Anonimas
5678
Tigi buvau sita idejus, nesuprantu, kam antra karta vel patvirtina...
Anonimas
5678
Eeee,pasijuokiau,tik galima buvo teksta isversti,o ne vien copy paste uzsiimti.
Anonimas
5678
Owl- dealer ;D
Anonimas
5678
stai cia kaip :D
Anonimas
5678
matytas.
|

