Vaikystė - Viskas buvo taip paprasta, o mes buvom tokie naivūs...

2010.12.09 Wannabe
  • 173
11
mike, pukuotikas, narkomanas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4867    
Man teta šitą rodė kažkada xD tik kad rusiškai užrašyta buvo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5207    
#6 ohoohooo:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#6 XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
vyrgaudas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
#6 omg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Manau kad si demotyvacija suzadina jausmus as net pradejau save liesti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Tigi buvau sita idejus, nesuprantu, kam antra karta vel patvirtina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Eeee,pasijuokiau,tik galima buvo teksta isversti,o ne vien copy paste uzsiimti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Owl- dealer ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
stai cia kaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
matytas.
Grįžti į viršų