#7 O rmt, nx jus rusu nemegstat? Man rusija, ir patys rusai daug mielesni nei lietuva ir lietuviai.
Vaikystė - ir turėtų likti vaikyste...
Vodka_ID
5106
Piggytwo
5597
Ir nx dar tėvai klausia kodėl mes dabar taip nemėgstam rusų ?
Anonimas
5628
#5 Kazin ar cia apie modelius kalba.
JuztBe
5628
jo, kai dabar nuo triju metu vaikus moko top modeliais ar ten dar bzb kuo
Anonimas
5628
Seip T90
Anonimas
5628
Tankai matos rusiski t72 ar t80
Brigita
5628
Baisu, kai tenka augt tokioj aplinkoj.
Anonimas
5629
gera demo
|

