#5 vau kaip tuviską matai ;OO
Vaizduotė - Ar matai tą patį, ką matau ir aš?
Fanatikeee
5538
Anonimas
5609
nes ji teršia simpsonų gera vardą : D
Anonimas
5609
debilė
Anonimas
5618
Visiškai pritariu! #5
kamile
5811
Anonimas
5844
:D geras :D
Anonimas
5854
matau xD~
Anonimas
5869
ziauri nx
Anonimas
5886
O JAP BUTENT TAI xD MES MATOM TAI KA NORIM MATYT BETSITOJ NUOTRAUKOM NIEKO KITO IR NEINA PAMATYTI xD...................HOUMERIS NEPATENKINTAS O BARTAS KAIFUOJAxD
Kristea
5892
Žiauriai xD
Gusta-Fang
5894
#14 Pritariu ;D
MeDiN
5900
PhotoShoperis ;)
Robinis
5900
#5 why ? just dont give a fuck..
Anonimas
5901
Malailietos tiesiog negali patiket , kag Houmeris neistikimas mardzei
Anonimas
5901
GangBang
Anonimas
5901
Stuma pana :D :D
Anonimas
5901
s
Anonimas
5901
beto nuo foto blykstes matytusi ryskus seselis tos panos.... jauciu kad sita foto is studentu vakareliu, o ji gere alu is backutes :D
Anonimas
5901
na tada ji kazkokioj kitoj aplinkoj stovejo tokia poza :D
Anonimas
5901
Kad net nuotraukos ir fono kokybe skiriasi.
Anonimas
5901
#5 na aš ne specialistas, bet nesu matęs, kad nuo žmogaus odos, ar nuo rūbų blykstė atsispindėtų kaip nuo tokio reklaminio kartono. Nepagalvojat, kad čia tiesiog mergina kuri turi gerą humoro jausmą?
Anonimas
5901
ne, nieko nematau
Anonimas
5901
fake... foto blykste apsviete tik homery ir siena, jos - NE. plaukai pablurinti ties ranka, nes neisejo iskirpt. Nuotrauku kokybe panasi, sudaro yspudy kad tas pats, bet seseliai neatitinka
Robinis
5901
nu aisku kokia jau ten merga :D
Anonimas
5901
tai ble, o ka ji cia daugiau gali daryt...
Anonimas
5902
tai gerai kad ne abu is galo tvarko x)
Anonimas
5902
ją p*sa Homeris, o ji čiulpia Bartui?
|

