Vakar mane aplankė laimė - norėjo su manim atsisveikit ...

2010.05.15 catarsis
  • 129
5
laime,atsisveikinimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
nu nuotrauka ne i tema, mano kaip fotografo pastaba.
fucks 5881    
tokia lb bloga
Kord 5882    
Mintis labai gera bei demotyvuojanti, tik nelabai kaip suformuluota :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
atsisveikinti*
varna 5882    
graži mintis
Grįžti į viršų