anonimas labai protingas arba eilinis abiturientas
Valdai Kukulai - I kurią pusę ėjo ežys, jeigu santechnikai nedirba?
Anonimas
5134
anonimas
5135
nežinau kaip kitiems, bet tas teksto suvokimas man gan nesunkus pasirodė
Anonimas
5136
na va, egzinis demo yra, db desim su papais ir subinem pls
Anonimas
5136
nu nx toks suvokimas paeme daukas susieme uz galvos OOO
Anonimas
5136
powerpoint.office.live.com/p/PowerPointView.aspx?FBsrc=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fattachments%2Fdoc_preview.php%3Fmid%3Did.327049440668648%26id%3Dd6c4d6c7f8cddbe477c5b14515252a08%26metadata&access_token=100000531714626%3AAQAzcA5-oIV07lh-&title=asmenybes_testashttp%3A%2F%2Fpowerpoint.office.live.com%2Fp%2FPowerPointView.aspx%3FFBsrc%3Dhttp%3A%C2%AD%1C%C2%AD
Anonimas
5136
Ir kam reik tokių nesąmonių? Kas patikrinama tokiom nesąmonėm? Vaizduotė? Ar kaip mokinys moka išsisukinėti, rašydamas nesąmones? Ne visi literatai ir svajokliai, velniai rautų. Gerai, kad baigiau mokyklą prieš kelis metus, kai dar šitokios nesąmonės taip nebujojo smarkiai :D.
Anonimas
5136
Atsibidot, padekotut verciau uz toki egzamina, koki gavot. Rasiniu temos puikios, kas bent puse knygu perskaite is programos per 2 metus, tai pasiremt turejo daugiau kuo, negu reikia. Interpretaciju pasirinkimas irgi geras, kuriniai zinomi ir buvo apie ka parasyti. Teksto suvokimo gal tik pavadinimas ir kvailokas, bet pats tekstas geras, nesudetingas, nei imantrios kalbos nei daug pasleptu minciu nebuvo, o ir klausimai jums buvo ganetinai aiskus ir suprantami. Nesuprantu ar tikrai tokie nevykeliai mokosi musu mokyklose, kaip sitie verksniai..
Anonimas
5136
Koks asfalto greitis, jeigu Petriukui šiandien suėjo dvylika???
Anonimas
5136
1# 100% sutinku su tavim
Geras_Iksas
5137
#8 eik nx, nuosirdziai patariu
Anonimas
5137
Grafomanai tai tipo anoniminiai neismanantys poetai,ar ne? o kaip 12,ta paskutinio sakinio prasme? p.s. as anonimas
Anonimas
5137
maziau verkit, idomu ko tikejotes, suvokimo is pelenes? :))
Anonimas
5137
kaip seks paskutini sakini aiskint?
Anonimas
5137
Tai kas be ko
Anonimas
5137
:D nu pripažinsiu grafomanai buvo vienintelis nesuvokiamas klausimas :D
Anonimas
5137
#2 Turbūt dar grafomanas.
Anonimas
5137
Man px aš anonimas
Anonimas
5137
Teksto suvokimas buvo bjaurus, bet ne tekstas, o klausimai. Tad sudarinėtojus ir kaltinkim, o ne jau amžinatilsį žmogų. ;)
|

