Valdas Adamkus - Televizijoje jį pristato kitaip.

2010.05.09 Justulis
  • 230
46
Valdas Adamkus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
#38 lietuvos radijo korespondentai kalbėjo su Vadu, tačiau šį pokalbį pasiskolino Tv3
Nuotraukos nėra
def 5657    
#12 nu taip, parodys per TV kadanors Smetona, ir parasys Lietuvos resupublikos perzidentas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#12 ;D facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#12 juokingiau už demo. vadas.
gretagreat28 5802    
;D~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#12 EPIC FAIL cia gi parasyta VADAS Adamkus o ne VALDAS Adamkus! Kas jus per zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
to #12 - susivartei.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
arba parasai . Labas gal nemiegi? - Labas ne. O tu parasai pochui man ir prikolas buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
bet tj dar vienas failas :D Parasyta

"telefonu lietuvos radijui" o turetu buti tv3 ziniom ar kazkas panasuas :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
#20 Sutinku.
Vyncas 5874    
#12 Dūūūhas X DDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
#12 žiauriai čia suskėlei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#12 kmentaras dar geresne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Vadas Adamkus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
#12 pats save susivartė.
o šiaip geras:D
Nuotraukos nėra
Kontrastas 5881    
:D owned!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Nuzude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Vadas xD va cia tai geras... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#21 Ko tau Vladas nepatinka ? :D
Fusion 5885    
O ką, visai normaliai.
Vyncas 5889    
Pameni, ant to stendo ar kažko tokio xD
Vyncas 5889    
Čia Taure xD
Vyncas 5889    
#21 "Klubo va(l)dovas - šarūnas..." xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
#12
not sure if troll
boxer564 5890    
HM ;D gerai ka ne Vladas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#12 stai kas buna kai debilas bando pasirodyti protingu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#12
debilas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#12 Pats tu imbecilas, ablomą pasigavęs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#12, pasteršei ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#12 kaušas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#12 fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
#12 taigi juokemes is to kad varda neteisingai uzrase o ne todel kad prezidentas jis
Nuotraukos nėra
stranger21 5891    
geras:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
jūs gal imbecilai visi? prezidentas net ir po kadencijos vadinamas prezidentu, čia yra tokia norma visam pasaulyje, prezidentas tai juk ne sekretorė kokia... juokitės iš protingesnių už save :))) parodote savo neišmanymą.
Aiste 5892    
Patinka ;D
Nuotraukos nėra
DjD 5892    
XD nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Nužudė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
geras geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
cia tj top feilas !!!!!!!!!!!!! Wadas Adamkus FTW !!!!!! malacei tvtrys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
:D
chzarija 5894    
tikrai kad vadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
pz zjbs ;D
Johny 5894    
+5 Gera demotyvacija ;D
Vyncas 5894    
+++++
fucks 5894    
:D
Grįžti į viršų