Tau jau tikrai :D Vakar pas mane toks rytas ir buvo :D
Vanduo. - Jis toks skanus šeštadienio rytą...
Anonimas
5716
Anonimas
5717
na nera skanus tas vanduo. mineralinis tikrai daug skanesnis buna. sendien geriu vandeni bet kazko nieko nepadeda :/
NU-
5720
degradai
Anonimas
5721
Ka as zinau man tai tas Vytautas niekada nepatiko ir nepatiks , o ledinis saltas vanduo is pat ''sunkaus'' ryto yra vienas is geriausiu troskulio malsintoju :)
Anonimas
5721
#31 Pinigai nėra nedideli, bet garantuoti. :D 160lt :D opa KAI DIDUMA !! NERA NEDIDELI :D
Anonimas
5722
#31 GET A LIFE... !
Anonimas
5722
DEMONAS- rasyt nemoki, per mazai yra du atkiri zodziai, o ne vienas. lopas kazkoks nelaimingas.... (puke)
zuikelis
5722
#31 parasyk savo email
Anonimas
5722
#9 as apie chata o ne pacia demotyvacija kur cia ideta. :)
Anonimas
5722
Demotyvacija by eilinis lietuvos degraduojancio jaunimo individas...
Anonimas
5722
Sprite Geriau ;D
Anonimas
5722
;D
Anonimas
5722
nu kad nelabai :D mutina kartais
Anonimas
5723
Daug kam cia taip ;D
Regiamntukas
5723
žinokit šiandien yra sekmadienis bet man lygiai toks pat skanus kaip ir buvo šestadienio ryta ;)))
Anonimas
5723
Ir kas svarbiausia, geri ir neatsigeri :D
Anonimas
5723
#13 Biski nusileisk ant zemes :) Per daug visur nesamoniu rasai.
Anonimas
5723
#15 ooo taip
Anonimas
5723
o man geriau sestadienio ryta šaltas alus
Anonimas
5723
#2 kai burna isdziuvus ir vemt noris tai patikek nerealu yra saltas vanduo
Anonimas
5723
#13 nezurk urode
Cinikas
5723
Ką tu čia nusipezi ? Man jis kasdien skanus. O dar skanesnis tampa, kada įberi porą šaukštų cukraus. Vertinki ką turit, girtuokliai...
Rocknroll
5723
is vakaro mineralinio nusipirkit kai i parda alaus eisit tai vandens nereiks pliurpt ryte kai karvems is viedro
Anonimas
5723
demotyvacijoj matau vandeny is krano o jej pas tave mineralinis is krano taj tau zjb #10
Anonimas
5723
#9 xD pz tu esi :D tipo seip sneka kad mineralinis sestadieniais skanus :D apie pagirias vienas pagalvojai turbut :D
maumedis
5723
matau kad nesuprantat sios demotyvacijos... esme tame kad po penkdadienio vakaro(kokio nors baliu) sestadieny buna pagirios o kajp zinot per pagires labai troskina... todel vanduo ir buna skanus
Anonimas
5723
vycka - geriausias vaistas sestadienio rytais ;D
Anonimas
5723
jaa, neskanus tas vanduo buna rytais :)
Anonimas
5723
mano tėvukas nepaleidžia mineralinio butelio iš rankų..:D
garbane
5723
#3 pritariu. Jau geriau sultinį pasidaryti, jei mineralinio nėra
Anonimas
5723
#3 Vanduo kaip tik šlykštus būna, o vat Vytauto mineralinis, niam niam :D ir beje ne tik šeštadieniu rytą, kartais ir sekmadienio ;D
Cinema
5723
Bonka mineralinio turekit prie lovos ir gerai bus. Tas vanduo ispacio ryto kaiptik neskanus buna.
Anonimas
5723
neskanus tas paprastas, kai burna isdziuvus buna. Gazuotas nebent
Anonimas
5723
aham ;D
|

