Pagalvojo šimtas tūkstančių poilsiautojų :D
Varau prie jūros - noriu pailsėt nuo miesto šurmulio...
Anonimas
4704
lukutis1998
4705
Nu jai durniai mano ,kad jūra ir tai šlykštynė yra vien palangoj tai ...... reik žmonės į juodkalniją važiuot, ten kas kita :)
Anonimas
4706
Un visi dzer alu :D
Firework
4709
Na, bent jau yra jūra :D
Anonimas
4710
#1 čiurkynas matyt
Anonimas
4710
Kodėl blondinių nėra????? Visi juodų plaukų.............
|

