Vargšas šuo.. - Verčiau eisiu paieškoti jo šeimininkės..

2011.08.04 kalabokas
  • 183
5
Vargšas šuo..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
#1 tu turbut durniausias mano matytas komentatorius
Rocknroll 5438    
nu blyn blyn xD
kalabokas 5439    
Šuns šeimininkė (mergina) pririšo savo ciuciką vietoj pavadėlio su savo maudymuku. Ką tai galėtų reikšti? Ogi tai, kad kažkur ji laksto pusnuogė. O aš imdamas gailėti šuns (tarytum jis man rūpėtų), išėjau ieškoti šeimininkės, gal „maš kų“ bus.
zilwis777 5439    
#1 Šeimininkė bus be papnešiuko, :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
CAPTAIN OBVIOUS WE NEED YOU!!!!
Grįžti į viršų