Vasara - Kai kuriems būtų geriau, jeigu ji jau pasibaigtų

2011.08.03 kalabokas
  • 81
5
Vasara







Nuotraukos nėra
Anonimas 5200    
O ji išvis apsirengusi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
ir dar sventojoj ;D dziaugiuos, kad kai ten buvau, jos nemaciau ;D
Sylon 5441    
imciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
Gal neskoningai, bet tikrai seksualiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
Dieve,lietuviai, koks jusu reikalas kaip mergina rengiasi?ir ne jum spresti kam turi vasara baigtis. Del to ir nekenciu lietuvos, neduok dieve atrodysi ne taip kaip visi. Nesakau kad mergina skoningai apsirengusi.
Grįžti į viršų