O ji išvis apsirengusi?
Vasara - Kai kuriems būtų geriau, jeigu ji jau pasibaigtų
Anonimas
5200
Anonimas
5431
ir dar sventojoj ;D dziaugiuos, kad kai ten buvau, jos nemaciau ;D
Sylon
5441
imciau
Anonimas
5441
Gal neskoningai, bet tikrai seksualiai :D
Anonimas
5441
Dieve,lietuviai, koks jusu reikalas kaip mergina rengiasi?ir ne jum spresti kam turi vasara baigtis. Del to ir nekenciu lietuvos, neduok dieve atrodysi ne taip kaip visi. Nesakau kad mergina skoningai apsirengusi.
|

