www.youtube.com/watch?v=X7B-7ImG4ZE
Vasara - Pasakyk jai „sudie“..
Anonimas
5400
Anonimas
5420
Gera demo :)
Anonimas
5420
#4 i lol'd
zilwis777
5421
¡Adiós!
Anonimas
5421
Pasakiau jau..
Anonimas
5421
#7 prajuokinai. :D
misse
5421
tau reik tu ir sakyk
Anonimas
5421
Sudie, Vasara
Anonimas
5421
Yes, vasara baigesi! Tegyvuoja salciai!
Pirmyn
5421
Va ten 8 nuo kaires trecioj eilej toks plika galva tai as :D
Anonimas
5421
#4 Ble prajuokinai :D
Anonimas
5421
ji jau prasidėjo? :o
Anonimas
5421
#3 o mes panasus.
CRONUS
5421
At last
povilasq
5421
nooooooooooooooooooo
Anonimas
5421
Nenoriu !!!!!!!!!
|

