viska jis girdi tesiog nera isorines ausies dalies
Vasara Japonijoje: - Ramiai sau loja žuvytės, čiulba ryžiai, bet viso to negirdi beausis kiškutis
Anonimas
5133
Anonimas
5269
Atrodo kaip žiurkėnas
Anonimas
5342
toks mielas vargselis......
Kentux
5473
Gaila......
Anonimas
5490
eik tu nx, asilas, paziuresiu ka darytum jeigu radijacija iki taves daeitu , ir pata be ausu liktum ... asilas
Mivo.
5499
pagailo
Anonimas
5499
#15 nesvaik
Anonimas
5499
#16 tu bl cia albinosas...
Anonimas
5499
slykstus kazkoks kaip ziurke su raudonom akim :/
Anonimas
5499
ZVP yra panelė?Omg.Jau dvi moderatorės.Ač diev,nekuria demo
Anonimas
5499
gaila tokio bet koooks mielas ^^
Anonimas
5499
Jo, pritariu, kad Lietuviai ziaurus. Ne tik ziaurus, bet ir durni, bet jie visiskai kvailai supranta savoka " durnas ". Tikru tikriausi vaikai, nesubrandeliai.
Anonimas
5499
ble kokie lietuviai ziaurus.. jai jum kazkas panasaus atsitiktu patys is saves ciuju ir saipytumetes.
Anonimas
5499
Nu atsikabinkit viena karta nuo tos Japonijos! salis nelaime patyre, O jus pikdziugiskai pirstais badot.Nebutu lietuviai.
Anonimas
5499
hamiakas čia ne triušis :D
Ex02r
5499
kai lužau :D Būtų gerai pamatyt čiulbančius ryžius
Anonimas
5499
Awwww kaip miela :))))
Anonimas
5499
Gaila man Cernobylio, dabar bus jis pamirstas amziams:D
XII
5499
#4 tai negerai.. reikia pritraukt :D
zvp
5500
#2 Nedaug trūko ;(
Anonimas
5500
koks mielutis ;(
zilwis777
5500
zvp apsiverks pamačius tokį...:}
Anonimas
5500
Photoshop!!
|

