Vasara Japonijoje: - Ramiai sau loja žuvytės, čiulba ryžiai, bet viso to negirdi beausis kiškutis

2011.06.06 povilasq
  • 50
24
japonija,radiacija,fukusima



Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
viska jis girdi tesiog nera isorines ausies dalies
Nuotraukos nėra
Anonimas 5269    
Atrodo kaip žiurkėnas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5342    
toks mielas vargselis......
Kentux 5473    
Gaila......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
eik tu nx, asilas, paziuresiu ka darytum jeigu radijacija iki taves daeitu , ir pata be ausu liktum ... asilas
Mivo. 5499    
pagailo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
#15 nesvaik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
#16 tu bl cia albinosas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
slykstus kazkoks kaip ziurke su raudonom akim :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
ZVP yra panelė?Omg.Jau dvi moderatorės.Ač diev,nekuria demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
gaila tokio bet koooks mielas ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
Jo, pritariu, kad Lietuviai ziaurus. Ne tik ziaurus, bet ir durni, bet jie visiskai kvailai supranta savoka " durnas ". Tikru tikriausi vaikai, nesubrandeliai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
ble kokie lietuviai ziaurus.. jai jum kazkas panasaus atsitiktu patys is saves ciuju ir saipytumetes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
Nu atsikabinkit viena karta nuo tos Japonijos! salis nelaime patyre, O jus pikdziugiskai pirstais badot.Nebutu lietuviai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
hamiakas čia ne triušis :D
povilasq 5499    
man tai eziuka su deformuotu snukiu ir kailiu primena...
Ex02r 5499    
kai lužau :D Būtų gerai pamatyt čiulbančius ryžius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
Awwww kaip miela :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
Gaila man Cernobylio, dabar bus jis pamirstas amziams:D
XII 5499    
#4 tai negerai.. reikia pritraukt :D
zvp 5500    
#2 Nedaug trūko ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
koks mielutis ;(
zilwis777 5500    
zvp apsiverks pamačius tokį...:}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
Photoshop!!
Grįžti į viršų