Gelbetu geriau, o ne fotkintu
Vasara.. +30C.. - Guli.. Deginiesi sau..
Anonimas
5529
Anonimas
5530
Zmogus mire o jus cia (:D)
Anonimas
5532
Pamates pats wos nesudegiau jauciu temperatura pakilo iki +45C :D
Anonimas
5532
"karščiausia" mėnesio demo :D
Anonimas
5532
Nei soliariumo nereikės,bus toks fainutis. . . :D
Anonimas
5532
nu gal piski ziauriai
Anonimas
5532
jojo, prigavo. Jamu viduri
Anonimas
5533
"cia prigavo mane biski pesideginanti... skiriu draugams :**"
Anonimas
5533
punceka ta proga galesi susidegint vasara
MindziuX
5533
Vat tame ir minusas vasaros nežmoniški karščiai :)
Popo
5533
Gera ta demo, kas varo tas vapse lopas
Teenagor
5533
kažkaip šilta čia man :/
Anonimas
5533
Privertė nusijuokti :D
Anonimas
5533
Juoda... +
CRONUS
5534
#1 Ne tu ;)
Anonimas
5534
kas gali toke demotyvacija kelt tj bbz
|

