Vasaros Išpardavimas - Paaugliai jo laukia labiau negu kalėdų

2010.08.10 regis101
  • 81
37
paaugliai,vasara







Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
Pauliau jei daug perki ta nuolaida pasidaro lb didele.. o dabar ir tokia 4lt nuolaida jau ir alaus nusipirkt galima kiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
ZAJABYS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Geras sitas ;D as ir ant to 9 pagalvojau 0 ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
PauLIUS , durniau ten ne 20,99 , o 29,99 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
krc ot didele nuolaida, kainavo 20:99 o su nuolaida 24:99.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
MALIBU
strawberry 5796    
Pažiūrėjau.. ir pagalvojau, kad užsinorėjau kelių dienų geros pijankės!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
parduoda dar ir kaip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
paugliams maximoj neparduoda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Pz jau tokia nesamone... Prie ko cia paaugliai ir alkoholis?
Paaugliai negeria taip kaip tie degradave zmones prie kiosku...
Pz krc dalbojobu site...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
malibuuuu ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#23 tu demotyvacija ;D
regis101 5799    
o tu krv lietuviskai parasiau ;D FAIL. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#23 kažkaip tavo demo vertimas atrodo kaip originalas...
regis101 5799    

Vasaros išpardavimas - paaugliai jo laukia labiau negu kalėdų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
ten 29 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
29.99
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Ten 20 ant pirmo butelio? :D Kaina*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#18 mmmm !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Malibu,mm..
kristtule 5800    
pasiruosimas rugsejo pirmai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
labiau nei gimtadiene :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#9 o tu turi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
nu gosh, kiek galimą demotyvacijų ta pačia tema? Visi gi žinom, kad jaunimas geria, bet kam tai dar labiau aiškint?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#5 blogiausiu atveju gi galima kokio bomzo paprasyt, kad nupirktu :D
Nuotraukos nėra
Caras 5800    
Gera becherovka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
fu,bexerovka:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#5 :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#5 matosi, kad neturi geros draugu kompanijos :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
nepamenu kada paskutini karta man nepardave buvo ;D
svajus 5800    
#5 Ne neparduoda :D tiktais as jau nuo 16 Maximose,Rimi,Iki gert perku ir dar man geros dienos palinki :D vienintelis atvejis kai nepardave tai palangoi, O Kaune tai visur :D
Milana 5800    
O malibu nuolaida!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Kad paaugliam parduotuvėse negali parduot alkoholio, tai ko gi jiem laukt tų išpardavimų? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Kad galėtų užsipirkt kalėdom ;D
regis101 5801    
ten 29.99 :D
rossoneri 5801    
#1 na nesu matematikas bet manau, kad 29 > 24
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Ant pirmo butelio (is kaires) kaina padideja :D
Grįžti į viršų