Vegetarai - Jie neturi jausmų

2011.10.01 C11
  • 83
8
vegetarai, pagalvokit, ir, apie, juos







Nuotraukos nėra
Anonimas 4964    
Mane tai nervina, kai žmonės sako " aš nevalgysiu mėsos, nes man gaila gyvūnų " , šiaip gyvuliai yra skirti valgymui, o ne pasigrožėjimu ar auginimu. Tokia yra tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
#4 like
Nuotraukos nėra
Anonimas 5280    
nrml;p
Cypa 5382    
nejaugi tik vegetarai vaisius valgo???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
Šiaip paveiksliuke tai pavaizduota apelsinės neištikimybė apelsinui. Prie ko čia vegetarai chui znajet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
koks skirtumas, pats žmogus renkasi. Kitas galbūt liks forever virgin, nes bus biblijos addict'as.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
Hey apple!
Rocknroll 5383    
nu ir ziaurus! Kart tokius!
Grįžti į viršų