Mane tai nervina, kai žmonės sako " aš nevalgysiu mėsos, nes man gaila gyvūnų " , šiaip gyvuliai yra skirti valgymui, o ne pasigrožėjimu ar auginimu. Tokia yra tiesa...
Vegetarai - Jie neturi jausmų
Anonimas
4964
Anonimas
5224
#4 like
Anonimas
5280
nrml;p
Cypa
5382
nejaugi tik vegetarai vaisius valgo???
Anonimas
5382
Šiaip paveiksliuke tai pavaizduota apelsinės neištikimybė apelsinui. Prie ko čia vegetarai chui znajet
Anonimas
5383
koks skirtumas, pats žmogus renkasi. Kitas galbūt liks forever virgin, nes bus biblijos addict'as.
Anonimas
5383
Hey apple!
Rocknroll
5383
nu ir ziaurus! Kart tokius!
|

