wawa wywa
velniop stabdžius - - mes tikime Dievu.
Anonimas
5286
Anonimas
5585
ne visos moterys isisvaizduoja pasekmes kai kurios toesiog myli adrenalina ;]
tristezza
5656
bullshit
Faustino
5676
Nelek greiciau uz savo angela sarga. Adrenalinas daugeliui vyru patinka, bet si demotyvacija irodo, jog mes neisivaizduojame pasekmiu, kaip kad jas isivaizduoja moerys.
Anonimas
5676
failas ne demotyvacija kaip ir visi cinikai netikintis, kad uz juos yra kazkas auksciau. Ujj kada jus visi susideginsit pagaliau, atsibodo jusu tie nevykeliski ir mazvaikiski stumimai ant Dievo (:
Anonimas
5677
Dievo nera
Anonimas
5677
#22 kai nusvaigai tamsta. aiskiai matosi kad vienkes gyvenime nebuvai iskeles iki balancavomo tasko. (arba isvis...)
Anonimas
5677
visai nelogiskas..
Spameris
5677
Jūs biški apie kitus žmones galvokit, gi kažkas turės jus gramdyt nuo šaligatvio, manot faina?
Anonimas
5677
bet gosha ir sake "pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais" ;) taip kad vienokiu ar kitokiu atveju galiniai stabdziai yra tikrai reikalingi vaziuojant ant galinio rato, tik svarbiausia zinoti kada ir kiek ju panaudoti ;)
Anonimas
5677
gigantas >>> deja naudoja ;] kaip manai kodel ant stunt bike'u montuojami rankiniai galiniai stabdziai? O gi tam, kad sedint ant bako, ant vairo, stovint ant vienos kojos tik ant galines sedynes butu galima isvengti perkelimo ;)
Anonimas
5677
#19 ne puse o 98%
povilasq
5677
#19 kaip tai manęs nėra??? :D
Anonimas
5677
as nesakiau kad velnias yra :) Ju abieju nera, kazkas sugalvojo nesamone tokia ir dabar puse pasaulio tuom tiki...
gretagreat28
5677
:D
Anonimas
5677
Ironija :D kad važiuot ant vieno rato pagrindinis dalykas mokėti naudotis stabdžiais :D
Anonimas
5677
o koks jums skirtumas ar jie vazineja ar ne, ne jus ju vietoje nejums sikna ir svila :)
Anonimas
5677
jei tiki tvirtai kodelgi ne:)
Anonimas
5677
+100000000000000000000000000000000000000
Anonimas
5677
#7 +1
Anonimas
5677
kaip tu taip su tavim
Anonimas
5677
4... +1
Anonimas
5677
sudas
Anonimas
5677
#7 :D
Anonimas
5677
DONORAI !! :D
Anonimas
5678
#4 dievop velnia :D jo irgi nera
Anonimas
5678
#4 +1
Anonimas
5678
#4 +1
Anonimas
5678
velniop dieva - jo vistiek nera.
povilasq
5678
#1 gal tiksliau nenuvažiuosi?
Nena
5678
viliojančiai skamba...^^
Anonimas
5678
su tokiu mastymu, jaunimas, toli nenueisi :)
|

