Verkiau, kad neturiu batų, - kol pamačiau žmogų be kojų.

2010.06.07 Pasilik
  • 110
17
arabu, patarle







Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
O paskui verkei, kad kojas turi?
Nesamonė..
Tas, kas neturi kojų, tam ir batų nereikia, tad reikėjo verkti toliau ;)
Pasilik 5839    
#15 Teisingai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
#4 Tai gerai, kad paimti... Gal taip niekas ir nebūtų pastebėjęs jų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Kaip tik sia patarle isgirdau pries kelias dienas kai buvau pas akiu gydytoja. Tik ji man tai sake tam kad suprasciau akiniu reiksme... jei nenesiosiu akiniu kol laikas, anksciau ar veliau pradesiu labai del to gailetis ir tada grozis nebebus svarbus.......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
#7 kokia knyga?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Demotyvuoja.. Blm vkr su tevais del batu susipykau.
Karamele 5862    
Gerai demotyvuoja. Iš karto priverčia suvokti kiek mes turime ir skundžiamės,kad netinka,per mažai ar negražus daiktas,o kiti net neturi galimybės jį turėti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
aha kieta demotyvacija
Pasilik 5863    
#7 Aha, geras šitas :>>
cloudmaker 5863    
-jei kojų neturėtum, batus nešiotm?
-na, ne...
-o kam tada liemenėlę nešioji?

...

prisiminiau :D
Pasilik 5863    
#4 O kodėl gaila? Čia arabų patarlė. Juk parašyta.
Marie 5863    
#4 o tai ko čia gaila tau? man kaip tik smagu, kad žmonės knygas cituoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
tik gaila kad jie paimti is knygos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
pereja per sirdi kazkaip tie zodziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
taikliai
Grįžti į viršų