Vestuvės - Arba žmogus geras, arba prezervatyvas buvo blogas

2011.07.02 Anonimas
  • 105
11
Vestuvės







Nuotraukos nėra
Anonimas 5122    
#9 taip tokiu zmoniu buna tik pas jus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5166    
Fuu pydarai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
Jus blt dar pavarykit ant didziasalio ! gyvenat savo miestuose, miesteliuose arba kaimuose, tai tylekit, nes ir apie jusu givenamasias vieteles galima daug ko prikurt. Tokiu zmoniu buna tipo tik pas mus?! koks jums skirtumas cia tik ju ir dar karta ju reikalas. Nori tuokiasi nori ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
:D
Tikruolis 5468    
#6 Taip, būtent dėl vaiko jie ir tuokiasi.
Geras_Iksas 5468    
cia faktas o ne demotyvacija. visi kelia vestuves del to kad geras zmogus buna arba kad vaikas gimtu santuokoj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5469    
Cia forto reklama:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5469    
jo baisius geria alus :/
Tikruolis 5469    
Čia du vyrai o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
Su balikliu nebus problemu, negi nezinai?
Cia speju ne viestuves, o atsisveikinimo vakarelis geriant balikli
zilwis777 5470    
Siper foto. P.S. Kam jiems tas baliklis???
Grįžti į viršų