Vėžimėlyje pradėjome - vėžimėlyje ir baigsime

2009.12.17 pawelek
  • 115
9
vezimelis,mirtis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
O gal ir ne vezimeli xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
vezimelyje gimem vezymelyje ir mirsim jei pasiseks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Kazkaip nejuokinga :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
as mirsiu su dantenom heh.... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
demotivated
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
be dantu gimem be dantu ir mirsim
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
Bet tikėkimės busime ta kuri stumia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6033    
Yep. It's true...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6035    
not funny
Grįžti į viršų