Ir gan konkreciai :D
Vėžliukai nindzės - As sakiau, kad jie rūko žolę!
aisttye
5593
Anonimas
5632
Na pagal vežliukų mutantų nindzių dainelę: "Michaelangelo is a party dude" :D
Anonimas
5636
KOkia dar zole, shusi is ziurkeno daro :)))
Anonimas
5636
todėl, kad žolę, suaukit nesigilinę
Anonimas
5636
Kodėl būtent žolę?
Spameris
5636
Kodėl būtinai žolę?
Anonimas
5636
geras tas :)))))
Anonimas
5636
#6 Captain obivious
Anonimas
5636
#6 - savo intelektą menką megini parodyt? Negi manai, kad tik tu vienas matydamas šią demotyvaciją suvoki, jog ten ne "vėžliukai nindzės"? ;D
povilasq
5636
siaip ten garai, demo kazkur matyta(atrodo verydemotyvational.com) bet vistiek +
Anonimas
5636
#2 ZTH parase viska isskyrus tai, kad jis lopas
Anonimas
5636
AŠ sakau, kad tu žolę rūkau
Anonimas
5636
(Y)
Anonimas
5636
ė,ž,ū,ę naudoja bet be "š" parašė "Aš"
Mr.Gulbius
5636
Prajuokino :D
|

