Vėžliukai nindzės - As sakiau, kad jie rūko žolę!

2011.01.20 Nevok
  • 343
16
Vėžliukai nindzės







aisttye 5593    
Ir gan konkreciai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Na pagal vežliukų mutantų nindzių dainelę: "Michaelangelo is a party dude" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
KOkia dar zole, shusi is ziurkeno daro :)))
Nuotraukos nėra
Nevok 5636    
woop woop pagalikau kzkas nrm supranta, ar man ka reik rasyt wiska is eiles ane? ten kepa saslykus, ruko zole, kurena peciuka, salta jiem tai garai eina da ten kzka? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
todėl, kad žolę, suaukit nesigilinę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Kodėl būtent žolę?
Spameris 5636    
Kodėl būtinai žolę?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
geras tas :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#6 Captain obivious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#6 - savo intelektą menką megini parodyt? Negi manai, kad tik tu vienas matydamas šią demotyvaciją suvoki, jog ten ne "vėžliukai nindzės"? ;D
povilasq 5636    
siaip ten garai, demo kazkur matyta(atrodo verydemotyvational.com) bet vistiek +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#2 ZTH parase viska isskyrus tai, kad jis lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
AŠ sakau, kad tu žolę rūkau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
(Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
ė,ž,ū,ę naudoja bet be "š" parašė "Aš"
Mr.Gulbius 5636    
Prajuokino :D
Grįžti į viršų