Ir gan konkreciai :D
Vėžliukai nindzės - As sakiau, kad jie rūko žolę!
aisttye
5592
Anonimas
5631
Na pagal vežliukų mutantų nindzių dainelę: "Michaelangelo is a party dude" :D
Anonimas
5635
KOkia dar zole, shusi is ziurkeno daro :)))
Anonimas
5635
todėl, kad žolę, suaukit nesigilinę
Anonimas
5635
Kodėl būtent žolę?
Spameris
5635
Kodėl būtinai žolę?
Anonimas
5635
geras tas :)))))
Anonimas
5635
#6 Captain obivious
Anonimas
5635
#6 - savo intelektą menką megini parodyt? Negi manai, kad tik tu vienas matydamas šią demotyvaciją suvoki, jog ten ne "vėžliukai nindzės"? ;D
povilasq
5635
siaip ten garai, demo kazkur matyta(atrodo verydemotyvational.com) bet vistiek +
Anonimas
5635
#2 ZTH parase viska isskyrus tai, kad jis lopas
Anonimas
5635
AŠ sakau, kad tu žolę rūkau
Anonimas
5635
(Y)
Anonimas
5635
ė,ž,ū,ę naudoja bet be "š" parašė "Aš"
Mr.Gulbius
5635
Prajuokino :D
|

