Vėžliukai nindzės - As sakiau, kad jie rūko žolę!

2011.01.20 Nevok
  • 343
16
Vėžliukai nindzės







aisttye 5591    
Ir gan konkreciai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Na pagal vežliukų mutantų nindzių dainelę: "Michaelangelo is a party dude" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
KOkia dar zole, shusi is ziurkeno daro :)))
Nuotraukos nėra
Nevok 5633    
woop woop pagalikau kzkas nrm supranta, ar man ka reik rasyt wiska is eiles ane? ten kepa saslykus, ruko zole, kurena peciuka, salta jiem tai garai eina da ten kzka? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
todėl, kad žolę, suaukit nesigilinę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Kodėl būtent žolę?
Spameris 5634    
Kodėl būtinai žolę?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
geras tas :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#6 Captain obivious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#6 - savo intelektą menką megini parodyt? Negi manai, kad tik tu vienas matydamas šią demotyvaciją suvoki, jog ten ne "vėžliukai nindzės"? ;D
povilasq 5634    
siaip ten garai, demo kazkur matyta(atrodo verydemotyvational.com) bet vistiek +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#2 ZTH parase viska isskyrus tai, kad jis lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
AŠ sakau, kad tu žolę rūkau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
(Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
ė,ž,ū,ę naudoja bet be "š" parašė "Aš"
Mr.Gulbius 5634    
Prajuokino :D
Grįžti į viršų