Ir gan konkreciai :D
Vėžliukai nindzės - As sakiau, kad jie rūko žolę!
aisttye
5591
Anonimas
5630
Na pagal vežliukų mutantų nindzių dainelę: "Michaelangelo is a party dude" :D
Anonimas
5633
KOkia dar zole, shusi is ziurkeno daro :)))
Anonimas
5633
todėl, kad žolę, suaukit nesigilinę
Anonimas
5634
Kodėl būtent žolę?
Spameris
5634
Kodėl būtinai žolę?
Anonimas
5634
geras tas :)))))
Anonimas
5634
#6 Captain obivious
Anonimas
5634
#6 - savo intelektą menką megini parodyt? Negi manai, kad tik tu vienas matydamas šią demotyvaciją suvoki, jog ten ne "vėžliukai nindzės"? ;D
povilasq
5634
siaip ten garai, demo kazkur matyta(atrodo verydemotyvational.com) bet vistiek +
Anonimas
5634
#2 ZTH parase viska isskyrus tai, kad jis lopas
Anonimas
5634
AŠ sakau, kad tu žolę rūkau
Anonimas
5634
(Y)
Anonimas
5634
ė,ž,ū,ę naudoja bet be "š" parašė "Aš"
Mr.Gulbius
5634
Prajuokino :D
|

