Vien dėl saugumo.. - Kol paskaitysiu dar porą emotyvacijų

2011.07.19 Uuya
  • 13
15
emo, pampersai, prisisisiot, baisu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
Dar pasakykit, kad ir šitą turim toleruoti....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5168    
what the fak?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
Nuotraukos nėra
Uuya 5453    
emootyvacijos dazniausiai buna liudnos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
#10, is juoko, o ne liudesio.
Nuotraukos nėra
Uuya 5454    
#7 skaitant emotyvacijas reik pampersu kad neprisisiotum is liudesio i kelnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
As demo nesupratau. Help me cpt obvious help me!
Reinass 5454    
#5 Jis nesuprato, kodel tu nuotraukoj su pampersu.
Nuotraukos nėra
Uuya 5454    
#4 ko nesupratai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
Nesupratau
Nuotraukos nėra
Sik_i_bata 5454    
pf, man rods emuskinas jau prisidirbo :D
Nuotraukos nėra
zimbabwa 5454    
eina saaaaau :D
Leezash 5454    
pz.. :D
Grįžti į viršų