#9 Zosia?
Vieną gražią dieną susitiko - Laido riteris ir kabelio princesė
Anonimas
5633
bimka1993
5718
blem bent pc butu ijunge :D
Anonimas
5723
pamegdziojo normalei bet dar truksta iki riteriu jiems :D
Anonimas
5726
Kopinta mintis, o kai dar žinai nuo ko...
kamilute
5727
Prisijuokiau ;D
Anonimas
5727
dazniausiai taip ir buna ten va atrodo ir linksmas ir kalbus, susitinki ir stoja ta visu laukiama nejauki tyla ;) nzn uzknisa tai :D
erikaslt
5727
kas tiesa tas ne melas :D
Anonimas
5729
#9 Zosia cia tu ? :* ko nebeparasai man ? ;((
Anonimas
5729
blet, pagalvojus kad ir man taip buvo, nu bet perkeltine prasme, susitikau su tokiu vaikniu, per netą susipažinom nu ir ką, einam susitikt. per netą toks kalbus, linksmas ir t.t. :D ateinu realiai, tyli, prikolų nesupranta, iš nuotraukų nepanašus :D, grįžau namo dar parašė: "bet jau kokia tu faina, miela ir t.t." :D
Anonimas
5729
mano bairis - kabelio princese :D
Anonimas
5729
geras:D
RYBA
5729
skaiperiai
Melina
5729
:D
Anonimas
5729
:D
Anonimas
5729
:D Ziaurus :D
Anonimas
5729
:D PRIKOLISTAI!
Anonimas
5729
ziauru :D siandien per etika kaip tik kalbejom apie tokius zmones :D
|

