Teisingai! Kiekvienam klausiančiam reik pateikt jo skonio atsakymą ir visi bus laimingi! (ypač jei jie vieni kitų nepažysta)
Vienas balius - Šimtai skirtingų istorijų
Anonimas
5072
Anonimas
5271
10, nenusisnekek , kad esi labai kieta, nes baisiai sveikai gyveni, deja pazistu itin grieztu tevu, kurie uz gerus rezultatus i mc nuveza ar dar kur. Zodziu, baisiai perdejai del to.
Anonimas
5297
#10 :D
Anonimas
5349
pzdc.. man 16, as nerukau, negeriu, nevalgau mc, negeriu colos, nevalgau cipsu, nepraradus nekaltybes ir tuo dziaugiuos..
Anonimas
5415
#6 Daktareli šikna skauda, jaučiu nuo vyno, gali būt? :D
Spartasaurus
5416
#4 ir #5 tai jus maziau gerkit aloholikai supisti
Milky.
5417
Nereik tiek gert, kad reiktų kurpt skirtingas istorijas.
Spameris
5417
Prisigert iki sąmonės netekimo yra labai nesveika visiems vidaus organams, ypač virškinimo traktui, niekam nesiūlyčiau. O šiaip tai manau turėtų būti mamai: ''Nieko negėrėm", tėvui: "nu, alaus išlenkėm", bet aišku kiekvienam skirtingai.
Lamkenustras
5417
#2 tai daugiau gerk
micoN
5417
#2 tai mazai gerei :)
Miaauuu
5417
Aš taip pat ;]
Spartasaurus
5417
As tai visada prisimenu , ka geriu
Taute
5417
true, true :)
|

