Vienas namuose 8 - Nauji Kevino nuotykiai

2010.02.01 remyga
  • 127
17
Vienas namuose 8







Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
nu jau neatrodo visai senas kaip jus norit kad atroditu 30-ties
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
jau turbut kai paliktu viena namie tai jis ir parukytu ir pagertu...bet ka gi Kaledos stebuklu metas...,tevai grizta viskas vel gerai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
pasakyk visiem labanakt kevenai...
labanakt, kevenai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
Cia del narkotiku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
va ką reiškia kai vienas namie per daug laiko praleidi :D
Gusta-Fang 5866    
Brrr.. Tikrai nieko is jo nebelike.
Turbosraige 5874    
#8 ir ne tik, kad sensta, bet baiseja ne dienom o valandom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
#6 o kodel ? ysivarai doze paskraidai keles valandas poto dar viena doze, dar skraidai ir taip sau linksmai gyveni :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
sitoje dalyje jis kaledu nakti kai tevai iskeliaus kur nors ir jis nesuspes su jais tai jis savo mergina pasikvies, kad jam duotu, bet tie patys nusikalteliai bandys jo namus apiplest tai teks juos suvaryt :D
J0keris 5940    
mmm... Pastebejau vaikas tai sensta o mama nei trupucio ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
ko gero greit pasirodys "vienas palatoje"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
cloudmaker, pagyveno? tikrai? bent įsivaizduoji, kad narkomano gyvenimas tėra nuo vienos dozės iki kitos? sorry, bet gyvenimu to nepavadinčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5987    
et, bet jam pagarba... Bent nestūmė gyvendamas. O šiaip, taip, vaikystės galima sakyt neturėjo, so užaugęs pagyveno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
kai mazas tampi populiarus, toliau gerai gyventi sunku, vis kur nors isivelti reikia... ziauroka
giedriuxxx 5988    
aj jo juk jis sedejo uz narkotikus atsimiau ;/ gaila :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
Cia jau greiciau vienas namuose 14 : Got milk? :D
Luckey 5989    
Narkomanas.Sėdėjęs.Nieko iš jo nelikę. o.o
Grįžti į viršų