Vienas namuose 8 - Nauji Kevino nuotykiai

2010.02.01 remyga
  • 127
17
Vienas namuose 8







Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
nu jau neatrodo visai senas kaip jus norit kad atroditu 30-ties
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
jau turbut kai paliktu viena namie tai jis ir parukytu ir pagertu...bet ka gi Kaledos stebuklu metas...,tevai grizta viskas vel gerai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
pasakyk visiem labanakt kevenai...
labanakt, kevenai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Cia del narkotiku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
va ką reiškia kai vienas namie per daug laiko praleidi :D
Gusta-Fang 5864    
Brrr.. Tikrai nieko is jo nebelike.
Turbosraige 5872    
#8 ir ne tik, kad sensta, bet baiseja ne dienom o valandom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
#6 o kodel ? ysivarai doze paskraidai keles valandas poto dar viena doze, dar skraidai ir taip sau linksmai gyveni :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
sitoje dalyje jis kaledu nakti kai tevai iskeliaus kur nors ir jis nesuspes su jais tai jis savo mergina pasikvies, kad jam duotu, bet tie patys nusikalteliai bandys jo namus apiplest tai teks juos suvaryt :D
J0keris 5938    
mmm... Pastebejau vaikas tai sensta o mama nei trupucio ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
ko gero greit pasirodys "vienas palatoje"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5976    
cloudmaker, pagyveno? tikrai? bent įsivaizduoji, kad narkomano gyvenimas tėra nuo vienos dozės iki kitos? sorry, bet gyvenimu to nepavadinčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
et, bet jam pagarba... Bent nestūmė gyvendamas. O šiaip, taip, vaikystės galima sakyt neturėjo, so užaugęs pagyveno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
kai mazas tampi populiarus, toliau gerai gyventi sunku, vis kur nors isivelti reikia... ziauroka
giedriuxxx 5986    
aj jo juk jis sedejo uz narkotikus atsimiau ;/ gaila :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5987    
Cia jau greiciau vienas namuose 14 : Got milk? :D
Luckey 5987    
Narkomanas.Sėdėjęs.Nieko iš jo nelikę. o.o
Grįžti į viršų