Vienatvė - Tai -kai turi telefoną, o skamba tik žadintuvas

2010.08.02 Funny345
  • 118
24
zmones





: zmones


Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Vienatve yra kai 1656 draugas online ir ne vienas tau neraso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Gili mintis, bet gera ideja :D
milda 5804    
Nesamonė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
;D na ir nesiseka
Apsiverkit 5806    
#20 galiu parasyt, sms nemokami ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
:D vadinasi esu vienisa? :S :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Man atrodo turetu buti zodis "vienišumas" o ne "vienatvė"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
to mirab,
tu bent supratai ką parašei? jei anglų nemoki, tai neversk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Aš viena, nes turiu telefoną, o skamba tik žadintuvas. :D
Nuotraukos nėra
mirab 5808    

Loneliness - Is when you have a mobile phone, but only an alarm clock is
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
tokioi vietoi as ir vienas panuciau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
man taspats, ir dar vasara taspats zadintuvas neskamba..
Funny345 5809    
Čia tik pasakymas, nebūtina to suprasti tiesiogiai.. O beje nemanau, kad dbr sugebėtume rasti jaunuoliį be telefono. Visi juos turi, geresnius , blogesnius bet turi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
O jeigu tau nereikia to telefono ir visus draugus matai gyvai? ;) (skype, facebook) yra ir kitokiu socialiniu dalyku be telefono.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#10 Sutinku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Šiaip sako, kad žmogus yra tikrai vienišas tada, kai net spamo negauna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Va taip ir būna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
o as bbd garsa isjunges
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
pas mane irgi tik žadintuvas skamba :D
Funny345 5809    
Ačiū :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
nuotrauka galėtų būt geresnė parinkta :) bet mintis puiki!
Funny345 5809    
Arba arba :D
kramtuske 5809    
arba ir tas neskamba ;D :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
teisybe
Grįžti į viršų