As Irgi Rasa bet aciu dievui ne fyfa..
Vienatvė - - kai pats komentuoji savo postus
Anonimas
5698
Anonimas
5703
Pati maciau ta pokalbi. Pasol nx su tom savo demotyvacijom.
Anonimas
5704
#23 pritariu.;)*
Anonimas
5705
bl kaip mazi vaikai. nesuprantu kazkas istryne komentarus ir vsio. o cia demo reikia kurt. tikrai ZEMA.
Anonimas
5706
Jau kazka uzvarte, kad savo komentarus issitryne kazkas ;]
Anonimas
5707
mergaite supyko ir nevykusiai bande atsilyginti;D
Anonimas
5707
16 tai tuoi ir tave Demotyvuos ;D
Anonimas
5707
facebooko aukos - ju nesuprasi
Anonimas
5707
oo bendru draugu dar yr. :D ..
Anonimas
5707
lol pplz,galima tiesiog padaryt kad tavo komentu nks apart tavo tuo zmogaus nematytu lol
Faustino
5707
cia merginu daugiau..Labanaktis zuikuciai ir t.t. xD
Baudziauninkas
5707
#14 facebooke o kur daugiau?
Anonimas
5707
#7 Būtent
Anonimas
5707
#11 Bet gal ne facebooke ? :D
labadiena
5707
3# captain obvious....
Baudziauninkas
5707
As ir taip darau kas cia blogo?:)))
Anonimas
5707
gi zinot kaip buna ... kai aplink salia protingu nera tai tenka ir su savimi pabendrauti :)
Anonimas
5707
arba istryne arba uzblokuotas zmogus komentavo arba tiesiog norejo su kuo nors protingai pasikalbet, o nieko aplink nebuvo :D, siaip galejo bent pavarde uztusuot pries idedant, kas paprastai yra daroma. Bet kadangi jis svaisto laika darydamas situos nesamoningus testus, tai visiskai to nusipelno :D
Anonimas
5707
DX
Anonimas
5707
tai cia zinutes istryntos
Anonimas
5707
bot
Anonimas
5707
#3 tu teisus ...
Anonimas
5707
:D:D:D
Anonimas
5707
Jauciu parase ir istryne paskui komentarus, o cia pamate ir stumia.
bbaxas
5707
ziaurus :D
Anonimas
5707
:D
|

