pritariu tau,žmogau :)
Vienatvė - Laisvė, kuri nedžiugina
Anonimas
5483
Anonimas
5542
Buk stiprus:). Pasaulis ritasi zemyn su savim pasiglemzes visus zmones kurie negali blaiviai mastyt ir negalvoja apie ateiti. Tustukiu ir marozu era atejo kuriems nereikia nieko galvot o tik gert pistis rukyt ir nieko daugiau nedaryt. Jokios ideologijos ir jokiu gyvenimisku ideju... vienu zodziu degraduoja tautieciai. Tikiuosi rasi bendraminciu, bet sunkiai ieskosi ir man.
Anonimas
5543
Autoriau, apsiverk
MindziuX
5543
#2 Mldc. Jau geriau vienatvė, nei žmonės pastoviai zirziantys ir niurzgantys, kaip blogai (kurių dabar dauguma).
Teenagor
5543
būtent.
Anonimas
5543
jo bl uzknisa sedi prie pc, kiti lauke buriais... taip yra kai negeri, nerukai. tikiuos atsiras normaliu zmoniu veliau :D nors koks skirtumas i uzsieni vistiek veliau
Eglut5
5544
teisybėėė.;)
asen
5544
Vienatve vienatvej nelygi, :) ir viena is ju turi labai dideliu privalumu
Anonimas
5544
Vienatvė yra gėris, paaugsit - suprasit.
Anonimas
5544
tikrai bl toks geras oras prie pc sedeti uzknisa negaliu :((((
|

